♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Dobrodoshli na MWAS Forum...Owu poruku widite jer pregledate forum kao gost...Kada kliknete na Register na pola ste puta da postanete nash chlan...Reg. se i budite redowni...Wole was Admini <3
♥Magic World of Anahi Serbia♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Magic World of Anahi Serbia♥

♥Magic World of Anahi Serbia♥
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Cuidado con Dulce...!

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:42

ažljivo sa Dulce


WEB NOVELA:CUIDADO CON DULCE MARÍ@

EPIZODA-1

Zdravo,moje ime je Dulce Maria Villareal.
Nažalost,živim sa mojim roditeljima Martinom i Almom.
Oni žive putujući i više ih interesuju njihovi poslovi i prijatelji od mene.
Još od malena živim kao princeza u ovoj palati od zlata.
Moji roditelji me mnogo vole,ali oni su za mene kao stranci,nikada nisam
osetila tu ljubav između roditelja i deteta...ili bolje rečeno
nikada nisam volela nekoga sem moje najbolje drugarice Anahi.Ona mi je kao sestra.
Bogata je kao i ja..dobro,njena porodica je bogata kao i moja,ali njeni roditelji se bar
brinu o njoj i ona je ćerka za primer .Ja sam njena suprotnost,radim
šta god poželim,i naravno,moji roditelji to ni neprimećuju.
Oni su me obećali za novac jednoj porodici za koje znam samo da su milioneri i veoma
dobri prijatelji mojim roditeljima.ahhh i da imaju sina koji se zove...phhh...čak mi nisu ni rekli
njegovo ime ali jesu ime njegove sestre Maite.
Prošlo je oko nedelju dana kako su nam poslali jedan telegram
sa obaveštenjem da su se vratili u Španiju sa pozivom na njihovu proslavu.
Kao da nisu mogli da nas o tome obaveste telefonom ili preko kompijutera xD
U ovakvim slučajevima postajem pomalo nervozna,jer ja sam veoma buntovna
a kada je reč o novcu,moji roditelji postaju vatreni.Teraju me da radim
sve što oni kažu.Nekada imam strah od njihovih karaktera.
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:43

"Milagros: Gospodjice Dulce, vasi roditelji vas traze, treba da razgovaraju sa vama…
Dulce: Evo idem Milagros . . .
Alma: Kceri, sutra se vracaju nasi prijatelji iz Spanije, i zelimo da budes prisutna na zabavi koju prave..i, molimo te Dulce, obuci se elegantno, nista od toga da ides kao rokerka, kao prosli put.
Dulce: Ok mama, ne brini se…uradicu ono sto vi kazete (ironicno)


SLEDECEG DANA:
Milagros: Dulce, devojcice, hajde silazi, cekaju te roditelji, nemoj da ih ljutis vise..
Dulce: evo idem, evo, skoro sam gotova, evo, silazim veoma lepa, i moji roditelji ce biti ponosni sto imaju ovako lepu cerku….

Kada su dosli na zabavu Alma i Martin se pozdravljaju sa porodicom od Mayte uz zagrljaje i poljupce..
Alma:Dulce, molim te, pozdravi se, nemoj da budes nevaspitana
Dulce; Zdravo! (ironicno). . .
Mayte: Zdravo, bas mi je drago
Leon i Mabel: imate jednu prelepu cerku…prerasla je u pravu gospodjicu
Martin: haha
Mabel: Mayte, gde ti je brat? Hocu da vidi kako nam je lepa Dulcecita

Dolazi brat od Mayte:
Mabel: Sine, ova tako lepa devojka je Dulce Maria, o kojoj smo toliko pricali, secas se, mili moj, upoznali smo vas kad si imao deset godinaa. .
Leon: Dulce, ovo je Christopher, nas sin…
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:43

Epizoda 2

Ostali smo ukopani nekoliko minuta,
Nisam nista mogla da kazem, bio je to prvi put da mi se tako nesto desilo, Boze, bio je to najzgodniji muskarac kog sam videla, te oci, koje ti dodju i do srca, osetila sam kako moje lepo telo i vibrira....
Ucker misli: i ova devojka kako je odrastala nije vise bila debeljuckasta i to telo odakle se pojavilo, mnogo je zgodna, i lice joj je tako slatko izgleda kao andjeo, i ta crvena kosa, i njene oci, i njene usne, savrsena je, govori vise Kristofer, sta ti se desava, nikada mi se tako nesto nije dogodilo sa nekom zenom, moj jezik se ukocio i moje oci ne mogu da prestanu da gledaju u savrsenu figuru, samo cekam, da ona ne primeti...

MAITE:dobro, pricaj, prekini da blejis i reci nesto,
DUL: I ja kazem. . . .
LEON:Dobro deco ostavljamo vas same da mozete da popricate.
DULCE(misli):Bomba, ne, ne, ne ostavljajte me samu, mama i tata, vratite se molim vas. . . . .
UCKER:Bolje je da udjemo u salu gde nema nikog, pored ove buke necu te ni malo cuti. . . .
Dulce je samo uspela da kaze OK . . . .
STIGLI SU U MALU SALU GDE NIJE BILO NICEGA, I BILA JE TISINA, KUCA JE BILA MNOGO VELIKA I NISU SE MOGLI CUTI LjUDI SA ZABAVE. . . . .
UCKER:Koliko godina imas?
Dul:16,zasto?
UCKER:Ni zbog cega samo sam zeleo da znam, mislio sam sta. . . .
DUL:Sta?Sta?Slusaj, sa mnom ne moras da se pretvaras da si dobar decak, na tvom licu mogu da vidim da to nisi, zato hajde da zavrsimo ovo. . . . .
Ja necu da budem tvoja devojka, i jos vise da se verim sa tobom, ne zanima me tvoj novac, i bas me briga sta kazu moji roditelji.OK?
UCKER:I ko ti je rekao da ja hocu nesto sa tobom, devojcice, tvoj reci cinim mojim, i kazem ti, me zanimas me nimalo, sta vise ne zanimas me ni malo,sta mislis?
DUL:Kako si zanimljiv, sa mnom neces tako he. .
UCKER:Ti si ta koja je prva pocela, nisi ti slatka i nezna devojka, imas dva lica moj zivote,kako te roditelji nisu naucili da u drugoj kuci moras da se ponasas lepo, bebo. . . .
DUL: Beba malo sutra, i ucuti vise, ti me ne poznajes. . . . .
DULCE JE USTALA I POSLA DA MU UDARI JEDAN SAMAR, I UCKER JOJ JE SPUSTIO RUKU, I PRIBLIZIO NJIHOVA TELA. . DULCE JE JAKO DISALA, I NjENE OCI SU GLEDALE U UCKEROVE, JEDAN UBIJAJUCI POGLED, UCKER SE SMEJAO SA ZADOVOLjSTVOM, JEDAN NESTASAN OSMEH, KOJI JE DULCE UCINIO NERVOZNIJOM, NjENO SRCE JE BILO PRAZNO. . . . . .
DULCE:Ili ces da me pustis ili cu da vicem. . . . . . .
UCKER;Ne bi imala hrabrosti, u ostalom ko bi te cuo, mnogo smo daleko od ostalih. . . . .
DULCE:U pravu si, nista ne mogu da uradim, ali tako se ne ponasa prema jednoj dami i jos manje prema jednoj gospodjici iz visokog drustva. . . .
UCKER:Vec si rekla, jedna dama i jedna gospodjica iz visokog drustva. . . .Ti nisi nista od toga, u tvom pogledu mogu da vidim da si kao ja, zanima te samo da izsrazis i naucis vise o realnom zivotu, a ne o ovom fantasticnom svetu
DULCE: ahaa . . .Pusti me, molim te . . . .
UCKER:Naravno. . .Nemam namere da budem blizu jednog lazova, sa dva lica. . . .
UCKER JE HTEO DA JE PUSTI, ALI NjEGOVA ZELjA BILA JE JACA OD NjEGA, SVAKI PUT JE IMAO SVE BLIZE, CAK JE MOGAO DA OSETI JAKO DISANjE OD DULCE KOJE SE VIDELO NA NjENIM USNAMA. . . .I NJENO SRCE, KOJI JE KUCALO SVE JACE, UCKER JU JE PRIBLIZIO SVOM LICU I POKUSAO DA JE POLJUBI, DULCE GA JE PRATILA, I KADA SU SE GOTOVO NJIHOVE USNE DODIRNULE, DULCE JE JAKO VIKNULA!

DULCE:Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
UCKER:Aj zatvori usta, molim te. . . . . . . .
DULCE SE SMEJE . . . DULCE:Cao! ! ! ! ! ! !
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:43

EPIZODA 3
Zaista,taj glupi tatin sin me je veoma naljutio.Šta je on umislio?
Da može da me kontroliše samo zato što je stariji?Cele noci sam bila budna
razmišljajuci o svemu što se desilo.Ali takodje sam bila zabrinuta zbog vencanja
koje naše porodice pripremaju.Kako ce me naterati da volim nekog decka,pa mi smo u 21 veku!
Ali to mi nesmeta mnogo.Kako sam vec rekla,sve se vrti oko novca.Moji roditelji su me tako
i vaspitavali,i takva sam zapravo ja,uvek želim više,i više.
Otkricu vam jednu tajnu...Znate li gde idem skoro svake noci?
To je duga prica ali ja cu pokušati da je skratim.
umorna od toga da sedim zatvorena u kuci,sprecena da radim nešto ludo i opasno,Anny i ja
idemo u jedan klub koji se zove "Nocni andjeli" .To je klub u koji idu veoma lepe devojke
koje rade svašta za novac.Nas dve smo clanovi jedne mafije (ne opasne)
koja upravlja tim poslom (znate vec kako to ide...) Mi to neradimo zbog novca vec iz zabave
želimo da radimo nešto opasno,buntovno...i da bismo ispunile ovu dosadu "bogatih devojcica".
ja to radim i da bih privukla pažnju svojih roditelja ali za njih ja nepostojim.
Ali budite mirni...mi nikada nismo bile ni sa kim,ni jednim muškarcem koji nas plaća za takve poslove.
Da budem iskrena,nikada nisam imala sexualne odnose a ni Anny takodje.
U piće im sipamo tablete od kojih zaspe,a kada se probude nesecaju se ničega od predhodne noci,
i tu zapravo počinje naš posao,navodimo ih na pomisao da smo zajedno proveli jednu nezaboravnu noć.
Hahaha...jadni oni...poveruju u sve što im kažemo.
Ovaj posao je zabavan,upoznajemo lepe momke koji ti tepaju i kupuju skupe poklone
i što je najbolje govore nam "VOLIM TE"
Uvek pobegnem veoma lako od kuće jer moji roditelji nikada nisu tu.Anny naravno nemože da dodje svakog dana
ali često govori roditeljima da će prespavati kod mene i ako zovu da provere nas dve ostavimo
traku sa našim glasovima kod služavke koja je pusti kada god zovu njeni roditelji tako
da oni budu mirni.Imaju mnogo poverenja u Anny a nas dve imamo sve odlično isplanirano
tako da ništa nemože poći po zlu.


CHRISTIANOVA KUCA

Poncho-čoveče,danas puniš 18 godina,stariji si godinu dana!Čestitam ti!
Chris-uuuh moramo da proslavimo!
Ucker-Da,ali trenutno mi ništa nepada napamet.
Poncho-Sada kada si punoletan možeš ući bilo gde bez problema.
Ucker-Da,a gde?
Poncho-odvešćemo te u jedan klub,ali tamo su devojke koje žele samo bogate momke...i nisu baš fine Laughing
klub se zove "Noćni andjeo".
Chris:Idemo onda...!
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:44

4 EPIZODA

Chris.uhhh tamo su sve sexy devojke i pružaju nam usluge kakve i zaslužujemo...jejeje
Ucker-Pa šta cekamo onda?Idemo.
Poncho-Lepotice,stižemo Smile

Stižu u klub.Chris i Poncho imaju ulaznice a za Ucker placaju ulaz.Kada su ušli,ugledali
su prelepe devojke.Neke su igrale na pisti druge konobarisale,pile,pevale...itd
Ucker-Kao da smo došli u pakao.
Chris:Samo izaberi svoju devojku i to je to.
Poncho-Pogledajte,eno ga šef.Njemu možeš reci kakav tip devojke želiš.
Šef-Zdravo momci,niste nas posetili vec duže vreme.
Poncho-Škola je problem,znate vec...
Chris-Ucker reci kakvu devojku želiš?
Ucker-Pa mislio sam na neku crvenokosu devojku sa preslatkim braon ocima...
Poncho-Ucker!Obrati pažnju šta to pricaš.
Ucker-ahh izvinite...zar nemate crvenokosih devojaka?
Šef-Pa ustvari postoji jedna.Ali je ona posebna zato što je ona samo za usluge...
Ucker-ok,onda želim nju.
Šef-Ali ponašaj se dobro prema njoj dečko,ona je zaštićena od glavnog šefa.
Ucker-oo..k...ok
Chris-Idi za njim on će ti pokazati gde je ta devojka,mi cemo ostati ovde da igramo i da startujemo neke devoke.
Ucker-dobro-(obraca se šefu)-idemo.


_________________________________________
Josh nije kraj 4 epizode!...nastavak mozhda malo kasnije
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:44

Šef ga je odveo do hodnika gde je bilo mnogo vrata

Ucker je mislio:Idiote jedan zašto nisi mogao da izabereš neku drugu boju kose,
šta ti se to dešava sa Dulce?Između nas nesme biti ničega.
Njegove misli prekinuo je Šef.
Šef:Dečko,ovo je njena soba.
Traži dozvolu da uđeš i nemoj raditi ništa što ona neželi,uostalom ova devojka je poput kristala,mogo vredi.
Šef je krenuo nazad,hodnikom.
Ucker-go...gospodine sačekajte.
(on se okrece ka Uckeru)-Reci?
Ucker-koliko godina ona ima?
Šef-To ne znam.Ali mogu ti reci da je ona prelepa,skoro niko nije bio sa njom.Ako si simpatičan i pristojan dešava se ono
što svi priželjkuju.A ako joj se nesvidiš jednostavno te ispali.
Ucker-Recite mi nešto više o njoj.
Šef-Pa ona je pristojna,nežna i preslatka( super dulce)
Ucker-DULCE???
Šef-To predstavlja problem?
Ucker-Ovaj...ne,ne...neobracajte pažnju na mene.

Ucker je stajao ispred vrata nekoliko minuta nakon što je šef otišao.Razmišljao je da li da uđe.

Ucker-(misli)-UCKER ŠTA TI SE DEŠAVA NIKADA TE NIJE BIO STRAH...koncentriši se i uđi!!!

Skupio je snagu i otvorio vrata.Prvo što je primetio jeste da je bila prelepa crvenokosa.Nosila je pojas koji je istcao njenu figuru.
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:45

Capitulo 5

Ucker (misleci): Dobro, barem sam siguran da nije Dulce, ali zasto onda osecam njen parfem?
Ucker: zdravo....

Crvenokosa se lagano okrenula ostavljajuci svoju kosu da joj pada preko ramena
Devojka je nosila masku koja je prekrivala celo njeno lice, izazivajuci uckera da upozna njeno lice, Dulce je video samo jednom, i iako se zaustavljao da opazi svaki deo njenog tela, njegova pamet je odbijala da veruje da je to ona, bilo je nemoguce.

Ucker: poznajem te....izgledas mi poznato?
Devojka (misleci): jao, ne! Sta radi ovaj ovde...od svih ljudi u meksiku, morala sam da naletim na uckera, sad je sve propalo, sigurno me je prepoznao i prijavice me kod roditelja, i ne samo ja, Anny ce takodje biti otkrivena..sta da radim...sta da radim....disi Dulce, misli brzo...ne daj da se vidi da si nervozna, maska ti prekriva celo lice, i on te je video sam jednom...i...

Ucker: gospodjice....probudite se
Dulce je imitirala glas, tako da ga je sasvim promenila: izvinite, hocemo li da pocnemo?
Ucker: kada ti zelis...ali..ne zelis prvo da igras ili tako nesto
Dulce: ne, zelis neko pice?
Ucker: naravno
Dulce je pozurila, i u uckerovo pice sipala drogu tako da on ne vidi

Ucker je uzeo jedan gutljaj, hteo je da joj skine masku kada se iznenda srusio na krevet, bio je kao mrtav, u dubokom snu, i poslednje sto je uspeo da kaze jeste „mnogo si slatka“
Dulce je sacekala petnaest minuta i onda mu je skinula pantalone i majicu i pocela da ostavlja tragove sminke na njegovim grudima i poprskala ga je malo njenim parfemom i ostala da ga malo posmatra

Dulce(misleci): znaci izgleda kao...ali ne misli na to Dul, nema muskaraca u tvom zivotu, svi su isti i ljubav ne postoji, sve su to samo price...ovag princa iz bajke zanima samo seks, kao i sve ostale...

Da li ce dulce upoznati ljubav?

Da li ce cristofer da otkrije Dulcinu tajnu?

Da li ce njihovi roditelji da ih nateraju da se vere?

Da li ce Dulce pristati na to?
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:45

6 EPIZODA

Kada se Ucker probudio osetio je bol u glavi,bio je zbunjen.Setio se devojke sa vatrenom crvenom kosom,kao i njenog posebnog jedinstvenog mirisa.Pronasao je otiske njenih usana na svom vratu i grudnom kosu.

Ucker:Wow to je bila sigurno ona devojka....bila je to burna noc....izgleda da mi dobro ide

Ucker se obukao ,umio i otisao kuci .!

Mabel:Sine zasto dolazis tek sada kuci,zasto nisi respavao kod kuce ,bila sam veoma zabrinurta !
Ucker:Mama molim te ,odrastao sam znam sam da se cuvam,osim toga bio sam sa jednom devojkom.
Leon:To je moj sin !
Mabel:Dobro,dobro,spremi se idemo na rucak kod porodice Villareal
Ucker:Sta!!!!Ta Dulce mi se uopste nesvidja!
Mabel:Sine priznaj da je prelepa
Ucker :ajam

Elcasa de los Villareal
Zvono zvoni i sluzavka otvara vrata ,to je porodica Uckerman,

Alma:Dobar dan,kako ste ,udjite molim vas

Ucker je podigao glavui video prelepo andjelsko lice skriveno crvenom kosom

Maite :Ucker uja,nemoj da se pretvaras brate
Ucker:O cemu ti to
Maite :Svidja ti se Dulce
Ucker:Naravno da ne ,ona je luda ,ma ni u snovuma
Maite:ajam

Leon: I dulce ?
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:46

nastavak 6 epizode

Mabel:U svojoj sobi sprema se ....

Maite je gledala svoga brata ispod oka !

Ucker:Izvinite,gde je tolet
Alma:Matilde pokazi mu molim te !

Ucker je pratio sluzavku,i pamtio dobro put,jer je kuca bila velika.

Ucker-Matilde (obraca joj se):Gde je soba gospodjice kuce ?
Matilde:Levo od ove sobe ( pokazuje)pise na vratima STOP.

Ucker se zahvalio,i uputio sobi ,udahnuo duboko i otvorio vrata
Dulce:AAAAAH!!!!Sta ti je budalo ,okreni se...!!!!!

Ucker je otvorio oci i spustio ih ka podu ,Dulce je bila u donjem i gornjem vesu !Oboje su bili posramljeni !

Dulce:Sta?Tvoji te nisu naucili da kucas na vrata ?
Ucker:Zao mi je ,nisam mislio...ne krivi me !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:48

7 EPIZODA

Dulce-Sada mozez da se vratis,sta radis ovde?Ko ti je dao tolko samouverenosti glupaku???
Ucker-Vec sam ti se izvinio,zar ne?Dosta je rasprave.
Dulce-ok,dosta-odgovorila je.
Ucker-Ja sam zapravo Trazio kupatilo.
Dulce-Kako da ne.Jel tvoj mozak funkcioniše?To je najgori izgovor koji sam cula.
Ucker-Misli šta hoceš,baš me briga.Ah,usupt,jesi li bila u klubu "Nocni andeo?"

Njeno telo je ostalo paralizovano a glas joj je podrhtavao.

Dulce-ššššštaaa??
Ucker-Dobro si me cula!!!
Dulce-O cemu pricaš,molim te?Imam 16 godina kako bi mogla uci u takav klub?
Ucker-Da,upravu si,samo sam hteo da pitam.Ti ideš u istu školu kao May,zar ne?
Dulce-Da,a sada idi molim te.
Ucker-Ok,idem.Vidiš da je sa slatkim recima i jednim "Molim te" sve bolje neko sa vikom i uvredama.?
Dulce-Da.
Ucker-Tako si mnogo lepša.

Dulce se nasmejala i zamolila ga da izade.

Ucker ju je poljubio u obraz i upitao-Da li ceš sici na veceru?
Dulce-Možda.
Zatim je izašao iz sobe.

Uckerov poljubac je Dulce ucinio srecnom.

VREME VECERE

Porodice Uckermann i Villareal su razmenjivali svoja mišljenja o vencanju koje sledi.
Jedino su Ucker i Dulce sedeli u tišini
Sedeli su jedan naspram drugog i gledali su se sa željom da se poubijaju.

Alma:Dulce zašto cutiš?
Dulce-a?
Alma-(smeje se)Ova devojka je uvek u oblacima.

(Kako moja mama može znati Da li sam u oblacima kad nikada nije kod kuce?Ona nezna ništa o mom životu a kamoli o tome šta
mi je u mislima.Ne poznaje ni moj karakter.Nikada nije bila samnom,ni za praznike a ni za moj rodjendan.)


Alma-Pitala sam te zašto cutiš?
Dulce-Ne,ništa.Ustvari nisam gladna. -izgovorila je neprestano gledajuci u Uckerove oci.
Ucker-(gledajuci u Dulce)-Juce sam bio u jednom extra klubu.Zove se "Nocni andeo".

Kada je Ucker to izgovorio,Dulce je pocela da podrhtava i postala je nervozna.

Maite-Jesi li dobro Dulce?
Dulce odgovara smireno-Ovaj...Dobro sam.
Zatim je poslala oštar pogled ka Uckeru koji je govorio "CUTI IDIOTE!!!"
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:49

8 EPIZODA

Dani su prolazili i nase porodice su se sve vise sjedinjavale, imale su dosta poverenja. Moji roditelji vise nisu bili kod kuce, otisli su zbog posla kao sto su i navikli, u stvari sam se i iznenadila sto su bili kod kuce nedelju dana. I posto „SU SE MNOGO ZABRINULI ZA SIGURNOST SVOJE CERKE“ postavili su porodicu Uckerman kao moje zastitnike; ovo su bile poslednje reci mojih roditelja pre nego sto su otisli: „NEMOJ DA NAS OBRUKAS, OVO JE JEDNA VAZNA PORODICA“ zajedno sa jednim hladnim poljubcem u obraz.

Porodica uckerman me je cuvala kao da sam ja neki fini kristal, koji bi se polomio cim bi ga neko dotakao, osecala sam se smesno,svaki dan su slali ogromnu limunzinu po mene u skolu, i drugu za majte, nisam mogla da setam sa svojim prijateljima ili da idem u shoping, naredili su da me direktno voze kuci, bez izuzetaka, ono sto me nerviralo jeste sto sam morala da vidjam lice Cristofera svaki dan, bojala sam se da me ne prepozna, izbegavala sam ga stalno, ali bilo je neizbezno da se ne sretnemo, ipak je to njegova kuca.
Aaaaa i zaboravila sam, nisam mogla da idem u klib, jer me je gospodja Uckerman proveravala svakih deset minuta.

8:30 PM (KUCA UCKERMAN, VREME VECERE)

Mabel: zaboga Dulce,vec dva dana nisi probala supu, ne moras da prestanes da jedes duso, ti si dovoljno mrsava, ne moras da budes na tim dijetama, takve su devojke danas, stalno zele da budu mrsave.

Dodjavola!!! Nije dovolnjo sto se ponasaju prema meni kao prema kristalu ceo dan, sada mi takodje daje ironicne savete kao zabrinuta mama, ja ne moram da trpim ove stvari, ali da ovo iskoristim i prebacim neke stvari u moju korist

Dulce: izvinte, ali mi nedostaju moji roditelji (prekrstajuci prste iza ledja)
Ucker: aha
Dulce: maite, mozes li da mu kazes da ucuti, molim te?
Maite: ucker, ucuti, molim te
Dulce: hvala
Dulce: malena, ali nista neces resiti time sto si prestala da jedes
Dulce (sa nevinim licem, samo sto ne zaplace): da li mogu mozda da ostanem da prespavam kod Anny?
Leon: ne verujem

Dulce je pocela da place, kao da joj je ceo svet propao, njeno lice tako slatko i njena moc ubedjivanja, koje je kontrolisalo svaku osobu koja je upala u njenu zamku, dovelo je do toga da se leon smiluje i da joj dozvolu, ali ne pre nego sto je rekao:

Leon: u redu, u redu, nemoj da places vise, ali nek te Ucker odvede
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:49

9 EPIZODA

Posle vecere Christopher je odvezao Dulce kod Anny kuci , ona nije htela da ide sa njim ,ali nije imala izbora,barem je njen plan uspeo ,imala je Uckerove pod rukavom

9:45(isli ka Anny-oj kuci)
Bila je mrtva tisina,bilo je stvari koje su nervirale Dulce,Ucker nije hteo da vodi racuna o njoj,pa je predlozila sama sebi da razbije ovu tisinu.

Dulce:Kad ce mo da stignemo?
Ucker:Jos malo!
Dulce:Nikada nisam isla ovim putem .
Ucker:Ovaj put je blizi.

Sta se desava sa njim,kako je misteriozan,uprkos tome da ga nepoznajem citav zivot,znala sam da njegovi odgovori nikada nisu ovako kratki kako mi ih je sada dao!

Ucker je zaustavio kola ispred mesta koje je Dulce veoma dobro poznavala.Dulce je videla u Ucker-ovom pogledu da krije nesto od nje !

Dulce:Ovo nije kuca od Anny ,stani !
Ucker:Znam ,ajde da istrazimo malo
Dulce :Ja nezelimda idem!(bezvoljno)
Ucker:Ali ja da

Izlazi iz auta i hvata Dulce za ruku i vraca je na mesto !

Ucker:Idemo na jedno mesto gde ces se zabaviti ,videces!
Ucker:Svidja ti se ?
Dulce je podigla glavu i videla da na ogromnoj biloboard tabli pise "Angeles Night"
Ucker:Nepoznajes ovo mesto ?(zato sto sumljiva devojka duge crvene kose je bila Dulce)
Dulce:Ne ,ja neidem nemozes da ne nateras da udjem u taj beeb klub !!!!
Ucker:I otkud ti znas da je to beeb klub?
Dulce Predpostavljam-----nesto se dogodilo i njihovu nervozu je nesto prikrilo-----Moje drustvoda je to klub svih vremena i da tu dolaze samo muskari ,a ne dame poput mene!!
Ucker:Da tacno !
Dulce: Ajmo!
Ucker:Zasto se stalno unervozis kada pricamo o tom klubu?(ona je veoma inteligentna ,ali i ja sam)
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:50

Dulce:Eh ....ajmo molim te

Seli su u kola i vozili su se ka Anny-oj kuci,ali je Ucker ponovo okrenuo auto!

Dulce:I,sta sad???
Ucker:Mozemo li da imamo jedan normalan razgovor,bez ljutnje i vike !
Dulce:OK.kazi Anny me brine ne dolazi u skolu ,nema je kuci,ne javlja se na telefon!!
Ucker:Uredu,sacekaj sekund ,zelim da ti predlozim nesto,znam da je glupost sto nasi roditelji hoce da nas obecajujedno drugome,kada napunimo 19.ali oni me nemogu naterati zato sto sam stariji ,ali tebe mogu.
Dulce:Ovo je kraj filma,tacka...
Ucker:Mozemo da postignemo jedan dogovor,potvrdicemo da smo zajedno i tako mozes da se suprotstavis svojima.
Dulce:I,sta time dobijas?
Ucker:Tako ce mo dokazati mojim roditeljima da ja mogiu da se zabavljam sa jednom damom iz visokg drustva,kako su oni hteli da bi smo dokjazali da cvet moze ici na cvet!

Dulce ga je gledala postojno kao da je njegov pogled trazila u svom

Ucker:Sta kazes?(pruza ruku),prihvatas?
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:50

10 Epizoda

Dulce je gledala u njegove ruke koje su bile veoma snažne i velike,naspram njenih nežnih i malih.

Dulce-Zašto želiš da mi pomogneš?
Ucker-Ne pomažem tebi,vec sebi.
Dulce ga je zamolila za 1 dan da razmisli.Ucker je bio ocajan,ali nije mogao da je natera i prihvatio je.
Odveo ju je do Anahine kuce.Oprostili su se uz poljubac u obraz.
Anahini Roditelji su je primili u kucu i nakon što se pozdravila sa njima
uspela se do Anahine sobe.Zagrlila ju je veoma snažno.

Dulce-Cao drugarice,veoma si mi nedostajala.Zašto se nisi javljala na telefon?
Anahi-Izvini...izvini,izvini...ali želela sam da razmislim malo bolje.
Dulce-O cemu?
Anahi-Izacicu iz kluba.
Dulce-Molim?Ali zašto?
Anahi-To je veoma opasno Dul,Igramo se vatrom.
Dulce-To je istina ali ne mogu dozvoliti da moj život bude takav,bez stvari kojih cu se secati
kada budem starija.Želim da imam jednu istoriju koju cu prepricavati deci ili unucima.
Anahi-Znam...Ali obecaj mi da ces razmisliti.
Dulce-Ok,ali ako je tvoja odluka konacna,hajdemo još jednom u klub da provedemo tvoju poslednju noc igrajuci.
Anahi-OK,udovoljicu ti.Ali neka to bude POSLEDNJI put!

Anahi i Dulce su slagale njene roditelje da ce ovu noc prespavati kod Dulce i otisle su u klub.
Cim su stigle popele su se na podijum.Igrale su i zabavljale se.
Dulce je osetila ruku na svom ramenu.Okrenula se da vidi tu osobu...
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:52

EPIZODA 11

Videla je da je to Ucker
Ucker: Sta si rekla bese o tome da ne poznajes mesto?

Dulce nije mogla da prica, prebledela je kao papir, Ucker je uzivao u trenutku, dobio je drugu bitku, uhvatio je za ruku da je izvede napolje, ostavljajuci Anny sa Ponchom.

Poncho: Zdravo
Anny: ....zdravo
Poncho: poznajes Uckera?
Anny: malo, on je brat jedne moje drugarice iz skole
Poncho: Posto naš prijatelj nije imao obzira da nas upozna, predstavicu se sam, ja sam Alfonso, ali me mozes zvati Poncho i ti?
Anny: Anahi...ali me mozes zvati anny...hahaha
Poncho: kako lepo ime...dtago mi je.. ..hoces da ti kupim jedan sladoled ako prestanes da drhtis?
Anny: mmm...izvni...vec sam se smirila...hahaha..Ako hoces idemo po jednu tekilu?
Poncho se nasmejao i prihvatio poziv

Ispred kluba
Ucker: Znaci Dulcesita nije andjeo?
Dulce: Nikad nisam ni rekla da jesam
Ucker: PAZLJIVO SA DULCE!!!
Dulce: dosta vise...koliko vremena imam pre nego sto me odas pred celim svetom?
Ucker: PAZLJIVO SA DULCE!!!
Dulce: Dovoljno, smrzavam se...odgovori mi na pitanje!
Ucker: PAZLJIVO SA DULCE!!!
Dulce: DOSTA VISE REKLA SAM TI, NIJE MI POTREBNO DA MI SE PODSMEVAS, OVO RADIM SAMO DA BI SE RASTERETILA, ALI AKO ZELIS MOZES DA KAZES MOJIM RODITELJIMA, JA SAM NEVIDLJIVA, NIJE MI POTREBNO DA MI SE TI ILI BILO KOJI MUSKARAC SMEJE KAO DA SAM...
Ucker: smiri se...smiri se...(uhvatio je za ruke i naslonio na svoje grudi, koje su bile vlazne od Dulcinih suza, njoj je bilo potrebno da se isprazni, osecala se kao santa leda duze vreme, kao da je njeno srce osecalo potrebu da ekplodira. Ucker je zagrlio cvrsce i polubio njenu glavu nekoliko puta tako da se Dulce oseca zasticenom)
(bez da ga pusti, naprotiv, jos vise se zalepila za njega, da bi ga osetila jos blize)
Dulce: koliko vremena?
Ucker: za sta?
Dulce: pre nego sto kazes mojim roditeljima?
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:52

EPIZODA 12

Ucker je malo razmisljao da bi je sto vise uplasio, ali ustvari nije zeleo da to uradi, osecao je da treba da je zastiti ali je vec imao plan i treba da ga prati do kraja. Vec je imao motiv da ona prihvati predlog a da ne razmislja toliko

Ucker: Ako ne prihvatis dogovor, odacu te, postaracu se da ceo svet sazna
Dulce: Ti si jedan....
Ucker: da, ali ne vise nego ti koja varas sve, sve nas ubedjujes da si andjeo, imas moc ubedjivanja tako da svaka nevina zrtva padne u tvoje ruke
Dulce se nije ni pomerila i sa ozbiljnim licem je pruzila ruku ispred sebe u isto vreme govoreci:
Dulce: DOGOVOR!!!
Ucker se nasmejao i rekao:
Ucker: vidis dulce, nasla si se sa osobom koja nije upala u tvoje zamke, vec si ti upala u moje
Dulce: ako mislis da ce sve biti lako, varas se, sad te jos vise mrzim, mrzim te!
Ucker: mene ne zanimaju tvoje pretnje!
Dulce: videcemo ko vise izdrzi...
Tada su izasli Anny i Poncho iz kluba nasmejani i raspolozeni za zabavu
Anny i Poncho: I sta se desava ovde?
Ucker: nista, ja caskam sa mojom devojkom
Anny i Poncho: STA????
Ucker: u vezi smo!
Dulce ga je na silu zagrlila i potvrdila ono sto je rekao ucker „u vezi smo“ i dala je znak Anny koji samo ona zna, da ona ukapira da je to laz, a ne istina.
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:52

EPIZODA 13

Poncho: Pa, idemo da proslavimo, mozemo da idemo negde da veceramo

Dulce je pocela da planira svoje lukave ideje, on je zeleo da se igra, pa dobro, hajde da se igramo, pa videcemo ko ce dobiti bitku, jesce mi iz ruke pre nego sto kaze „vec“

Dulce: ne, bolje idemo da igramo, idemo u neki klub!!!
Ucker: ako je to ono sto zelis, ljubavi (ljubeci je po vratu)

11:30 (klub)
Anny: idemo da popijemo nesto, ozednela sam od tolikog igranja
Poncho: naravno, ides covece?
Ucker:da

Poncho je uzeo anny za ruku i zajedno sa uckerom su otisli do sanka, dok su anny i poncho diskutovali o tome sta ce da popiju, ucker je seo na visoku stolicu i okretao se sve dok zamalo nije zinuo od cuda kada je video Dulce

Dulce je nosila usku minisuknju koja je savrseno isticala njeno telo, bluzu koja se vezivala oko vrata, bila je od savrsenog materijala koji je savrseno pristajao njenom telu i njenom izvanrednom struku, i nosila je visoke crvene stikle koje su se podudarale sa bojom bluze.

Hahahaha..moj je...tako je lako izazvati jednog muskarca...imam ga u mojim rukama, ako uspem da upravljam uckerom koji mi jedini ostaje iz njegove porodice, ponovo cu moci da radim sta zelim...

Dulce je bio potreban onaj osecaj slobode, nije mogla da zivi bez njega, bio je kao konapac koji je gusio njen vrat i nije joj dao da dishe svaki put kada joj je uskracena sloboda kako je ona govorila...

U tom trenutku pustili su neku vatrenu pesmu i dulce je to iskoristila da igra zavodljivo, izazivcajuci poglede mnogih muskaraca, ali ona je zelela uckera, a on nije nije dozvoljavao da je neko drugi gleda, Dulcini pokreti su bili spori, pomerala je kukove zavodljivo i njene vatrene oci bile su uperene u uckera i sve to zajedno sa zubima kojima je grizla svoje usne.... i sve to je ucinilo da ucker poludi....
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:53

14 EPIZODA

Ucker je bio na granici da eksplodira,svaki Dulsin pokret njemu se ucinio zanosnim i ocaravajucim.
Upravo tog trenutka Anny i Poncho su prosli pored njega.Anny mu je u prolazu šapnula "PAŽLJIVO SA DULCE"
Ta recenica ucinila je da se Ucker uspaniči
Ucker(misli)-Dulce je kao vatra...Ali kako?Njeno lice poput andjela,njene oci,njeno....Nije izdrzao tolika pitanja,rukama je prekrio uši i neprestano ponavljao "VEŠTICA"

Vratio se do mesta gde je Dulce igrala.Posmatrao je svaki njen pokret.Njene oci,njene ruke,noge koje su pratile ritam muzike.
Uživao je gledajuci je dok njegove misli nije prekinula Anny.

Anny-Vreme je da idemo.Sutra moramo da budemo prilicno rano u skoli (gledajuci tajanstveno Dulce)
Ucker-Uredu ali Vi gospodjice idete samnom (uzima Dulce za ruku)
Poncho-Onda cu ja odvesti Anny(Posmatrajuci je sa pogledom koji je cinio da se Anny oseca prijatno u njegovom društvu)

2:30 - Jutro

Uckerova kola.

cker zaustavlja auto.

Ducle:nikada nisi voleo da zustavljas auto a sad ti se svidja zar ne? to je ti je postala navika xaxax

Ucker:ovo nije nikakva navika uostalom vec ces videti duso

otvorio je vrata auta uzeo
dulce u narucje i ispred jedne tamne ulice ni ne pogledajuci svoje
ruke.spopala ga je groznica i nije zeleo da odustne od svoje zelje.

Uzeo je dulcino telo
kao da je list papirra i spustio je pod ulice uzeo je svoje ruke i
stavio ih an dulcinu glavu.ducle ga je molila da se pomeri pokusala je
da se rastavi od njegovog tela on ju je svrsto drzao duce je viknula

Sledeci post je prilicno detaljan....radi se o tome da je silovao Dulce =)
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:53

15 epizoda

Dulce: Auch!!!Pusti me idiote,stezhesh me
Pokushavala je da se bori,ali bilo je beskorisno
ucker: Sada sam ja glavni
Dulce: Pusti me!
Ucker (malo tishe):da,svidja ti se,svidja ti se da se igrash sa mushkarcima,da izgube kontrolu,pa da ti budu marionete.
Dulce:ja se ne igram ni sa kim,prestani,pusti me...povredjujesh me
Ucker: OPREZNO SA DULCE!(que te enreda).
Oprezno sa Dulce!koja ima dva lica.
OPREZNO SA DULCE!!!dovodi te do ludila.
OPREZNO SA DULCE!!!zavodi te.
OPREZNO SA DULCE!!!koja je lazhov.
Dulce nije mogla vishe i zaplakala je.POkushala je da zaustavi plach,ali imala je strah od Christophera Uckermanna.Sada je on vodio igru.
Dulcine ochi su postale jasnije,suze su kristalile njene zenice,koje su bile pune besa i straha.
ucker ju je pustio
ucker: izvini!!!Ali..
Dulce je je bila udavljena plachom,i sva snaga 16-ogodishnjakinje,strmoglavila se u samo 2 minuta
Ucker ju je zagrlio,i molimo je 1000 puta da mu oprosti,ali Dulce je nastavila da plache,sa tako dubokim jecajima,da je to razorilo Uckerovo srce.Nikada nije naveo neku zhenu da plache,dobro jeste,rasplakao ih je,ali sa zadovoljstvom u krevetu.Ali ovo nije bilo zadovoljstvo.
Dulce je bila nezashticena,bila je ako divlji zec,a Ucker el LOBO(nzm shta to znachi)
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:53

16 epizoda


Ucker:Oprosti mi Dulce,nisam znao da ces ovako reagovati,uvek si stvarala sliku snazne devojke sa tako neznim licem.Nisam zeleo da te rasplacem.
Dulce:Vec si mi se izvinio oko 100 puta ,a ja sam ti oprostila jos od prvog ali nisam mogla da progovorim,i nisam plakala samo zbog toga sto si mi rekao vec zbog svake moje greske a ti si mi pomogao da ih shvatim.

Kakav greh je mogla da ima takva devojka?Ima sve,novac,mladost,lepotu,prijatelje,popularnost,sve...

Ucker:I koje su tvoje greske?

U pocetku se predomišljala da li da mu kaze,ali se susrela sa njegovim ocima koje su u sebi nosile savršenstvo,zbunilo ju je ono sto je osetila i videla u njegovim ocima ali joj se i svidelo.

Dulce-Kako ti se cini da razgovaramo na nekom drugom mestu?
Ucker:Naravno,hajde,

Uzeo ju je za ruku i pazljivo doveo do kola.Kada su usli upitao ju je kuda ona zeli da idu.

Dulce:Odvedi me mojoj kuci,molim te.

Usla je u svoju sobu,a Ucker ju je cekao ispred.
Razmisljala je o svemu,nikada niko nije ucinio nesto da ona zaplace a sada je on to uspeo u roku od 2 minuta.

Dulce.Udji.(otvorivsi vrata svoje sobe)

Ucker-Vec sam ulazio u tvoju sobu ali sada mi deluje vece. :D (neuspelo pokusavajuci da smanji napetost)
Dulce-Osecam se nistavnom.
Ucker-Ali ti to nisi,veoma si inteligentna,znas?
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:54

17 EPIZODA


Pogledao ju je sa puno ljubavi,neznosti i toplote


Dul se postidela i izbegavala je njegov pogled.
Ucker:Ne stidi se,sigurno si nawikla na takwe poglede

Dulce se samo blago nasmejala.
Ucker:pa,pricaj mi...koje su te tvoje greske?

Dulce je zamisljeno krenula ka krevetu i sela,a ucker za njom...


3:30h -ISPRED ANAHINE KUCE

Anny:Shhhh....tiho!
Poncho:Izvini (sa osmehom) sapleo sam se o nesto.
Anny:(smeje se)-Pozuri! Ako nas uhvate mogu da napisem svoj testament,ubice me!

Poncho je izgledao kao pijan ali ne od alkohola vec od Anahine lepote.

Poncho:Mogu li da te poljubim?
Anny:Jesi li poludeo? ,mogu da nas vide!
Poncho:Bice jos opasnije ako udjem za tobom u kucu,sada neces odbiti poljubac,zar ne? (zatvara oci)

Anny mu se priblizila i poljubila ga jedva ali ujedno slatko i vatreno.

Poncho:Videcemo se opet?
Anny(osmehujuci se)-Mozda.

Dulcina kuca

Ucker-onda,reci mi Dulce.
Dulce-U mojoj porodici postoji jedna tajna koja me cini nesrecnom vec 11 godina mog zivota,a sve to je moja krivica...
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-07, 13:54

18 epizoda

Ucker:Tvoja krivica zasta?
Dulce je ustala i iz fioke izvadila jednu staru fotografiju i pruzila ju je Uckeru.
Ucker:I ko su ove?
Dulce:Ja i...
Ucker:BLIZNAKINJE????
Dulce:Da,Dulce Maria i Ana Maria
Ucker:I gde je Ana?...Ne razumem...
Dulce:Mrtva je ,mojom krivicom.

Ucker je bio sokiran hladnokrvnoscu koju je Dulce posedovala.

Ucker:Ali kako?

Dulce: Bio je 6 Decembar,nas 5 rodjendan,moji roditelji su organizovali veliku proslavu na hacijendi ukrasenoj sa puno boja
i puno ljubavi.Mnogi prijatelji,pa cak i oni koji su ziveli daleko su dosli da nam cestitaju.
Ana i ja smo bile sanjarke, nemirnog duha, volele smo istrazivati nepoznato, odvajale smo se i bezale od nase dadilje, i odlazile do jedne reke, kako je zadnjih dana puno kisilo reka je bila nabujla i skoro je poplavila , na jednom od stabala bio je konop, ja sam se uhvatila za konop i presla na drugu stranu obale
reke, dobacila sam joj kraj kanapa da i ona predje, ali nije bila iste srece kao i ja, kanap je pukao i ona je pala u reku (Dulce je utihnula na nekoliko sekundi, procistila glas i obrisala suze)

Ja sam cekala da ona izadje iz reke ali nikada nije.Cak nisu pronasli ni njeno telo tog dana.
kasnije se pojavila na granici reke,ja nisam mogla da razumem da je moja sestra bliznakinja mrtva.
Posle tog dana,svi ostali su bili tuzni,moji roditelji su prestali da me vole.Zaboravljali su na bozice,na svaku rodjendansku zurku,moj prvi dan u skoli,mog prvog decka...na sve...
Ja sam bila samo losa uspomena,svaki put kada bi me pogledali setili bi se moje bliznakinje i kako bi ona izgledala u tim trenutcima.
Uvek mi placaju skolovanje,kreditne kartice,sve,sve....ali nikada mi nisu rekli VOLIM TE.Posle tog 6 decembra ostala su mi samo losa secanja i gorka fotografija sa Anom.
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-09, 19:55

19. epizoda


Dulce je bila sva u suzama,da nije mogla da dishe.U njenim ochima se odrazhavala slika njene sestre.Njene suze su se lile kao kristali,kao reka suza.Svaka suza je bolela,povredjivala njenu dushu,njeno srce.NJeno srce je bilo mrtvovec 11 godina od tog 6. decembra...

Dulce:I..(nastavila je) Na njenoj sahrani,moji roditelji su me gledali sa mrzhnjom,kao da sam ja bila kriva, kao da sam je ja gurnula,ceo svet me gledao ,ali ja nisam shvatala jer sam bila mala. Moji roditelji su sachuvali sve Anine stvari..njenu odecu,lutke,sve..samo sam uspela da ukradem ovu sliku,i ovaj lanac koji nosim oko vrata, koji ima njeno ime..Josh uvek osecam njen miris..njen slatki miris,jer je puno jela slatkishe,i uvek bi se sva umazala(stala je ponovo i prekrila lice rukama)

Ucker: Dulce,ne morash da...

Dulce: Pusti me da nastavim, pre smo zhiveli u Brazilu, tamo su moji roditelji imali poslove, kasnije,posle njene smrti,doshli smo ovde u Mexico i bilo je to ovde, gde smo se prvi put upoznali kada smo imali 8 godina, secash se?

Ucker: da,naravno,ali zato su te mrzeli jer si bila devojchica?

Ucker ju je pribio uz grudi,i obrisao suze sa njenog lica...
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-09, 19:55

20 epizoda

Zagrlila ga je svim snagama.Osecala se zashticenom u njegovom zagrljaju.

Ucker joj je promrmljao u uvo:

Ucker: ti nisi kriva ni za shta,bila si samo devojchica,osim toga...

Dulce: Ali ja sam gledala paralizovano kako se moja sestra davi

Ucker: kako je spasiti,nisi mogla nishta da uchinish,da si se popela,i ti bi se udavila,i da si vikala,i trazhila pomoc,bilo bi prekasno.Bila si daleko od kuce.

Ove rechi su uspunile Dulce.Osecaj krivice je nestao,bio je u pravu,nije bila kriva ni za shta.

Ostali su zagrljeni josh par minuta,i Ucker je polljubio pre no shto je odluchio da izadje iz sobe.

Dulce: CHEKAJ!Ostani sa mnom.Ne idi.Ne ostavljaj me samu.

Ucker: Sigurna?

Dulce: Da..spavaj ovde pored mene (pokazujuci na krevet)

Ucker se skinuo,ostajuci u potkoshulji,i legao u krevet.Dulce mu je legla na grudi,trazheci toplinu i zashtitu,i nashla ju je veoma brzo.Otkucaji Uckerovog srca su je smirivali i po prvi put u 11 godina,bila je smirena i brzo je zaspala.
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Ucker.
♥Pochetnik♥
♥Pochetnik♥



Postovi : 35
Datum registracije : 07.06.2009

Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty2009-06-09, 19:56

21





Kada se Dulce probudila, Ucker je sedeo na
kaucu, Gledajuci je kako spava.

Dul: Cao

Ucker: Cao lepa

Dulce se
nasmejala, imao je lik andjela.

Ucker: Zeleo bih da ti se
zahvalim sto si mi verovala

Dulce: Hvala tebi sto si me
saslusao

*Ucker ju je
posmatrao drukcije I Dulce je to primecivala.

Dulce: Zasto me gledas tako?

Ucker: Lose sam te procenio,zapravo
si mnogo hrabra I mnogo jaka osoba.

Dulce mu je
poklonila topao osmeh, pogledala je na sat.Bilo je kasno I morala je da ide u
skolu.

Ucker ju je
odvezao do skole,oprostili su se uz jedan nezan poljubac u obraz.Kasnije,Ucker
je otisao na uneverzitet gde je sreo Poncha.

Uker: Bro,presrecan sam!

Poncho: Anny te je upozorila….Pazljivo
sa Dulce!

Ucker: Ona je najsavrsenija
osoba koju sam ikada upoznao, zelim da je cuvam, ljubim, stitim, osetim, ucinim
mojom….

Poncho:ucker PAZLJIVO SA DULCE ona
je devojka veoma zatvorena u sebe.

Ucker: Da,ali je ipak volim…Dao
bih zivot za nju.

Poncho:Takva
je ljubav,prijatelju.

Ucker: tako je sexy…izaziva me.

Poncho: Ona te je zavela…hahha

Ucker:I zelim da me zavodi.



(1:30 pm
Barcelona España)

Razgovor
preko telefona

???:sta se desilo?

???:Ti si obican lazov!

???:Ali kako….zasto to
govoris?

???: Fali nam 55% dobitka!

???:Nasa firma nije znala za
to, zasr mislis da bih ti ikada uradio tako nesto,zaboga najbolji smo drugovi I
partneri.

???:Kako si mogao da uradis
tako nesto,mogli smo da bankrotiramo zbog tebe!

???: Zbog mene? **** tvoja firma je ta koja nas je izdala!

???:Ti si jedan lazov,I lopov
LEON, Mislio sam da smo prijatelji!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cuidado con Dulce...! Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuidado con Dulce...!   Cuidado con Dulce...! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Cuidado con Dulce...!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Anahi i Dulce uzivaju u ljubav
» Anahi i Dulce pripremaju iznenadjenje
» Odgovor fanova Dulce Marie Guillermu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥Magic World of Anahi Serbia♥ :: ♥Off Anny♥ :: ♥Web Novele♥-
Skoči na: